Gdzie kupić dobrej jakości teksty SEO?

Wartościowa treść to podstawa budowania osobowości marki w sieci. Teksty SEO pozwalają na skuteczne pozycjonowanie witryny i przyciągnięcie do niej użytkowników. Jednak nie każdy przedsiębiorca ma odpowiednią wiedzę i czas, aby pisaniem treści zajmować się samodzielnie. Gdzie więc kupić dobrej jakości teksty SEO? Jakie masz opcje?

Portale dla freelancerów

Mowa tutaj o takich miejscach jak Useme czy Oferia. Znajdziesz tam wielu początkujących i profesjonalnych copywriterów SEO, którzy pomogą Ci w przygotowaniu tekstu na dowolny temat. Plusem takiego rozwiązania jest cena – znaleźć możesz usługi w różnych widełkach cenowych, zależnych od Twojego budżetu. Dodatkowo widoczne są oceny konkretnych usługodawców, dzięki czemu możesz wybrać takiego, który faktycznie wywiąże się ze zlecenia.

Wyszukiwarka Google

W Google znajdziesz wszystko – również dobrej jakości teksty SEO. Wystarczy, że wpiszesz interesujące Cię zagadnienie i wyświetli Ci się lista stron różnych firm i freelancerów. Na górze wyników wyszukiwania wyświetlą się również reklamy od copywriterów SEO i agencji.

Poziom świadczenia usług przez osoby z wyszukiwarki jest zwykle wyższy od tych, które świadczą swoje usługi, np. na Oferii. Jednak w związku z tym, że jakość tekstów jest lepsza, wyższa jest również ich cena.

Portale ze zleceniami

Istnieją również portale, na których możesz zlecać pisanie tekstów SEO po konkretnych stawkach, takie jak np. Good Content. Wówczas wystarczy, że określisz słowa kluczowe, długość tekstu i jego tematykę, a następnie poczekasz na napisanie treści. Po otrzymaniu tekstu możesz zlecać poprawki, które zostają wprowadzone w przeciągu najbliższych 24 godzin.

To jednak nie jedyne rozwiązanie. Istnieją serwisy, które oferują gotowe już teksty na zamówienie, np. Giełda tekstów. Dzięki temu możesz pozyskać tekst w dosłownie chwilę. Po prostu wejdź na stronę i zacznij przeszukiwać ogromny bank z tekstami po konkretnej kategorii, typie tekstu czy jego słowach kluczowych. Na Giełdzie Tekstów możesz również zlecać swoje zamówienia i czekać na ich realizację przez konkretnego wybranego przez Ciebie copywritera.

Agencje SEO

Agencja SEO przyda się wtedy, kiedy potrzebujesz kompleksowej pomocy w tworzeniu tekstów SEO czy pozycjonowaniu stron. Zajmie się ona nie tylko ustaleniem strategii, ale także określi popełnione błędy i wdroży działania, aby je naprawić. Usługi agencji są jednak dużo droższe.

1 thought on “Gdzie kupić dobrej jakości teksty SEO?

  1. Jestem na etapie szukania wysokiej jakości tekstów dla mojego sklepu internetowego. Prawdopodobnie skorzystam ze strony useme.

Comments are closed.